bilgisayar ağ kurulumları

ağ sistemleri kurulumu - yapısal kablolama - bakım ve destek - wi-fi kurulumları - network güvenlik çözümleri

:: network - bilgisayar ağları kurulum

Bilgisayar ve internet kullanımındaki artış ve işletmelerin iş alanlarında ihtiyaç duyduğu bilgisayar ağları beraberinde de bir çok sıkıntıya neden olabilmektedir. Network konusunda eğitimi olmayan kişilerce amatör çapta kurulmuş bir çok bilgisayar ağı hem bilgisayarlar hem bilgi güvenliği için büyük bir tehdit oluşturmaktadır.Bir işletme için en tehlikeli durum verilerinin dışarıya açık kalmasıdır. Hem ticari itibarı hem de ekonomik zarara neden olabilecek bu tip sorunların çözümü kesinlikle zaman geçirmeden bulunmalıdır.

:: bakım ve destek

Bu tür mevcut eski ağınız varsa onların rehabilitasyonunu yapabilmekteyiz. Gerekli iyileştirmeleri tamamlayıp en kısa zaman diliminde sizlere yüksek güvenlikli ve kararlı çalışan bir network teslim etmekteyiz.

Biz, ihtiyacınız olan network ( Bilgisayar ağları) sistemini en uygun maliyetle ve en sağlıklı şekilde kurmaktayız. Kurulumun ardından bakım anlaşmaları ile network üzerinde çalışan sistemlerin verimli ve güvenli çalışmasını sağlamaktayız.

:: ağ güvenliği

Networklerde gerekli olan erişim denetimleri, internet filtreleri, güvenlik duvarları (Firewall) gibi gereksinimleri en ince detayına kadar uygulamaktayız. Aktif çalışsan lisanslı virüs yazılımları ile sisteminizde tam güvenlik sağlanmasında destek olmaktayız.