bizi tanıyın

bizi tanıyın - hakkımızda - serik eksen bilgisayar - kurumsal

:: başlangıç

2006 yılında Serik'te CREA ve TTNET Bayiliği ile bilgisayar sektöründe hizmet vermeye başlamıştır. Bilgisayar satış, teknik destek, bilgisayar ağları kurulumu ve çevre birimleri ile ticari faaliyetlerini sürdürürken yenilikçi, sürekli gelişime açık teknolojiyi yakından takip etmesinden dolayı farklı hizmetleri bünyesinde barındırmaya ve değerli müşterilerine kaliteli hizmet sunmayı başarmıştır.

Kuruluşundan bu yana geçen süreç içerisinde piyasada ki bilişim gereksinimlerini yakından takip ederek gerekli yatırımları yapmış ve bölgesinde ki talepleri karşılamada başarılı olmuş nadir firmalardandır. Vermiş olduğu hizmetleri çeşitlendirirken kesinlikle kaliteden ve müşteri memnuniyetinden taviz vermemeyi kendisine ilke edinmiştir. Bu bağlamda teknik ekip ve müşteri ilişkileri departmanlarını geliştirmiş, en iyi verimi elde etmek için en güncel bilgiye her zaman yatırım yapmıştır.

Ürün çeşitliliklerinde varılan son nokta,
- OEM PC Malzemeleri,
- Bilgisayar Sarf Malzemeleri,
- Network (Bilgisayar Ağları) Kurulum ve Bakım,
- Toner dolumu,
- Güvenlik Kamera Sistemleri kurulum-destek,
- ve Teknik Bakım Sözleşmeleri
olarak profesyonel bir anlayış çerçevesinde devam etmiştir.

:: yenilenme

2009 yılı başında yeni bir yapılanmaya gidilmiş olunup hizmet kalite anlayışı bir adım daha yükseğe taşınmakla birlikte hizmetlerimiz arasına WEB Sayfası Tasarım çözümleri, Yazılım Çözümleri ve Casper Yetkili Satış ve Teknik Servis hizmetleri eklenerek bilişim sektöründe tüm çözümler tek noktada sloganını benimsemiştir.