hizmetler genel tanıtım

güvenlik kamera sistemleri - hırsız alarm sistemleri - adsl başvuru - toner dolum - serik casper bayi ve teknik servis - web tasarım - laptop tamir - teknik servis - bilgisayar ağ kurulumları - ticari programlar

:: serik eksen bilgisayar

Serik ve bölgesinde uzman kadromuz ile bilişim sektörünün tüm çözümlerini bir noktada sizlere sunmaktayız. Casper Yetkili Bayi ve Teknik Servisliği ile kaliteli Casper ürünlerine ulaşmanız çok kolay.

Ayrıca TTNET İnternet abonelik işlemlerinide mağazamızdan kolaylıkla yapabilmektesiniz. İşyeriniz ve eviniz için bilgisayar ürünleri ve hizmetlerinide en güncel ve kaliteli bir şekilde bizde bulabilirsiniz. İşletmenizde ki ağ çözümleri için nitelikli teknik personelimiz ile hızlı bir hizmet sunmaktayız.

Güvenlik Kamera Sistemlerinde Serik ve bölgesinde en son teknoloji ürünü kameralar, güvenlik kayıt sistemleri, yedekleme sistemleri ve altyapı çözümlerini uzman bir ekip tarafından alabileceksiniz.

:: toner dolum

Profesyonel Toner dolumu ile Serik'te bir ilki başarıyoruz. Tüm markalarda kaliteli ve gerçek dolum yaparak baskı maliyetlerinizi azaltıyoruz. Toner dolumunda iddialıyız.

:: güvenlik sistemleri

Güvenlik Kamera Sistemleri keşif, montaj ve bakımlarını en uygun ve güvenli şekilde gerçekleştiriyoruz. Dünyaca ünlü güvenlik firmalarının ürünleri ile işyerinizde tam kontrol sağlamanız artık çok kolay. İşyeriniz veya eviniz için güvenlik paketlerimizi bize sorunuz.

:: web hizmetleri

WEB Sayfası tasarım ve size özel uygulama geliştirmede işinize odaklı web sayfaları üretiyoruz. Çeşitli sektörel web sayfalarının yanında kişisel veya özel projelerimizi sorunuz.